Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Miniatura artykułuUdzielenie pomocy finansowej powiatowi lubaczowskiemu, przesunięcia budżetowe, wyrażenie zgody na utworzenie Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz objęcie przez Województwo Podkarpackie udziałów w spółce Port Lotniczy „Rzeszów – Jasionka”, zdominowały dyskusję na XLV sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego.

 

Miniatura artykułu20 spośród 63 zespołów rozpoczęło realizację swoich projektów naukowych, które otrzymały dofinansowanie w ramach III naboru do Programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji.

 

Miniatura artykułuUdział w przejęciu przewodnictwa w Domu Polski Wschodniej, rozmowy w sprawie zaangażowania Serbii w działania na rzecz powstania Strategii Karpackiej oraz udział w obchodach z okazji Święta Narodowego Rumunii – tak między innymi wyglądała aktywność wicemarszałka Piotra Pilcha w Brukseli.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego