Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

radio rzeszow Prawie 1 miliard 200 milionów euro wynosi budżet Regionalnego Programu Operacyjnego województwa podkarpackiego. To więcej niż pierwotnie zakladano, bo województwo otrzymało dodatkowe pieniądze w nagrode za skuteczną realizację programu i na usuwanie skutków powodzi.

90 % kwoty zostało już zaplanowane dla samorządów, firm i instytucji, całość musi zostać wydana i rozliczona do końca 2015 roku. 
Wicemarszałek Zygmunt Cholewiński podczas konferencji podsumowującej RPO podkreślał, że dzięki tym pieniądzom powstać ma prawie 5 tys. miejsc pracy, na razie utworzono połowę z tego. W rankingu inwestycji wykonanych ze środków RPO nasz region jest liderem w kraju dziedzinie budowy kanalizacji oraz remontu i budowy dróg.
Urząd Marszałkowski rozpoczął już prace nad kolejnym Programem Operacyjnym, który będzie finansowany z budżetu 2014-20. Do 15 listopada samorządowcy przesłali ponad 900 propozycji inwestycji, które chcieliby zrealizować przy wsparciu z RPO.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego