Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

121007 zlinPodkarpaccy producenci żywności wysokiej jakości w dniu 6  października 2012 r. prezentowali swoje wyroby podczas VII edycji dorocznej targów regionalnych PRELA ZLIŃSKA w Republice Czeskiej. Bogaty asortyment produktów tradycyjnych i regionalnych tj. wędliny, pieczywo, ciasta, powidła i przetwory owocowo warzywne,  zaprezentowały firmy: Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego „Taurus" z Pilzna, Zakład Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego „Orzech" z Kolbuszowej, Piekarnia „GS" Samopomoc Chłopska z Żołyni. Ponadto prezentowane były również produkty takich firm jak: „Owocowe Smaki" z Jelnej koło Nowej Sarzyny, ABW PPHU Alina Becla z Handzlówki, Zakład Cukierniczo - Piekarniczy „IZA" z Rzeszowa. Podkarpackie stoiska wystawiennicze cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem mieszkańców Kraju Zlinskiego.

Wyjazd do Czech był doskonałą okazją do promocji Województwa Podkarpackiego, a także do pogłębienia współpracy międzynarodowej między Województwem Podkarpackim a Krajem Zlinskim, które w 2006r. podpisały porozumienie o współpracy międzyregionalnej.

Zofia Kasperek

Departament Rolnictwa i Gospodarki Wodnej

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego