Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

To część kampanii promocyjnej województwa podkarpackiego prowadzonej przez irlandzkiego przewoźnika – Ryanair.
Na promocję Podkarpacia w Ryanairze władze województwa chcą wydawać rocznie 6 mln zł. Umowa z Ryanairem została podpisana wiosną 2011 roku i za niewiele ponad milion zł mieliśmy link na stronie Ryanaira, na którą wchodzi 450 mln osób miesięcznie. Teraz Podkarpacie powędruje także do samolotów.

Wczoraj w Jasionce wylądował samolot Ryanaira z reklamą na pokładzie. Reklama – zdjęcia najciekawszych miejsc, hasło i logo – umieszczona była w schowku na bagaże. To zapowiedź szerzej zakrojonej kampanii: Podkarpacie pojawi się również w gazetce pokładowej, drukowanej w nakładzie 350 tys. egzemplarzy. 20 tys. egzemplarzy będzie miał magazyn „Welcome to Rzeszów”. Oprócz tego logo Podkarpacia zostanie umieszczone na kadłubach dwóch samolotów latających po całej Europie, a jeden z samolotów będzie reklamował Podkarpacie od wewnątrz.

Ma to zachęcić turystów do odwiedzenia naszego województwa i jego stolicy, choć w mediach pojawiły się spekulacje, że ma to być sposób na zatrzymanie irlandzkiego przewoźnika w Jasionce.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego