Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

W środę 18 stycznia marszałek Mirosław Karapyta wziął udział rocznej odprawie służbowej Komendy Wojewódzkiej Policji.  Na naradzie podsumowano i omówiono wyniki policyjnej służby w 2011 roku. W odprawie wzięli udział komendanci miejscy i powiatowi policji oraz naczelnicy wydziałów w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

 

W odprawie wzięli również udział wojewoda Małgorzata Chomycz, Prokurator Apelacyjny w Rzeszowie Anna Habało, dyrektor Delegatury ABW w Rzeszowie mjr Jerzy Bielak. Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Józef Gdański przywitał gości i podsumował pracę funkcjonariuszy w 2011 roku. Podkarpacie wciąż jest jednym z najbezpieczniejszych województw w Polsce. Co ważne, w czwartej edycji Polskiego Badania Przestępczości ponad 85 % mieszkańców województwa dobrze oceniło skuteczność Policji w walce z przestępczością w okolicy miejsca zamieszkania (w 2009 roku 62,7 %). Zdecydowana większość mieszkańców Podkarpacia czuje się bezpiecznie spacerując po zmroku w okolicy swojego miejsca zamieszkania – to zdanie 84% badanych z naszego województwa.

 

Marszałek pogratulował policjantom osiągniętych wyników w służbie oraz podziękował za ofiarną służbę. Poczucie bezpieczeństwa, jakie dzięki pracy policjantów deklaruje zdecydowana większość mieszkańców regionu, jest także wartością budującą markę regionu, gdzie warto przyjechać albo zamieszkać.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego