Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

"Wzmacniaj poradnictwo razem z nami” - pod takim hasłem odbywa się tegoroczny tydzień kariery. Ogólnopolską akcję wspiera Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.
Od poniedziałku 17 października do piątku 23 października są organizowane zajęcia, warsztaty i porady grupowe skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, mówi Tadeusz Gospodarczyk, wicedyrektor do spraw poradnictwa zawodowego i pośrednictwa pracy. „To jest coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP, która ma na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju szeroko rozumianego poradnictwa zawodowego”.
O tym jak ważny jest właściwy wybór ścieżki zawodowej podczas tygodnia karier przekonują doradcy zawodowi z 5 podkarpackich Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. „Będą rozmawiać z ludźmi, będą wyławiać ich predyspozycje, będą przeprowadzać testy, które wskażą te predyspozycje być może ukryte dotychczas i tym samym ukierunkują przyszłą karierę zawodową. Szczególnie zwracamy tu uwagę na to, że to doradztwo może być przydatne na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej, dalszego toku edukacji, bo już na tym etapie warto – nawet trzeba – próbować kształtować swoją przyszłą karierę” – dodaje gość radia Via.
Ośrodki w Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Tarnobrzegu i Stalowej Woli zapraszają na spotkania organizowane codziennie do piątku, a szczegółowy plan znajduje się m. in. na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy www.wup-rzeszow.pl
 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego