Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

Podczas tegorocznych Open Days 2011 - prezentacji wykorzystania środków europejskich dla rozwoju regionów, które odbywały się w Brukseli w dniach 10-12 października, Podkarpacie zorganizowało stoisko, na którym zaprezentowano osiągnięcia w zakresie innowacji w gospodarce. Podkarpackie stoisko znalazło się w ramach Miasteczka Polskiego – imprezy towarzyszącej Tygodniowi Regionów i Miast.

Podkarpacki namiot odwiedziła minister Rozwoju Regionalnego Elżbieta Bieńkowska i marszałek Mirosław Karapyta. Na podkarpackiej ekspozycji pokazano doświadczenia Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego jako inkubatora innowacyjnych rozwiązań w gospodarce.
Miasteczko Polskie stanęło w brukselskim Parku 50-lecia nieopodal Domu Polski Wschodniej, w którym znajduje się biuro naszego regionu. Od nowego roku Podkarpacie obejmuje przewodnictwo w kierowaniu pracami Domu Polski Wschodniej.
 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego