Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

V Międzynarodowe Targi Pracy WorkExpo oraz III Targi Szkoleń odbędą się w Rzeszowie, 6 października, w hali Podpromie. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie zapraszają do udziału w V Międzynarodowych Targach Pracy WorkExpo połączonych z prezentacją ofert najlepszych firm szkoleniowych z całej Polski w ramach III Tagów Szkoleń.

Ideą przewodnią targów jest stworzenie płaszczyzny, na której pracodawcy i osoby zainteresowane podjęciem pracy, stażu lub praktyk będą mogły skonfrontować wzajemne oczekiwania i wymagania. Uczestnicząc w Targach Pracy firma otrzymuje kompleksowe narzędzie rekrutacyjne oraz szansę kreowania swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy. Natomiast osoby bezrobotne, studenci i absolwenci różnego typu szkół mają możliwość znalezienia zatrudnienia na krajowym i europejskim rynku pracy poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcami krajowymi i zagranicznymi, doradcami Europejskiej Sieci Pośrednictwa Pracy, agencjami zatrudnienia oraz innymi instytucjami działającymi na rynku pracy.

Międzynarodowe Targi Pracy będą realizowane równolegle w dwóch wyodrębnionych częściach: w części wystawienniczej umieszczone będą stoiska wystawowe dla pracodawców i innych instytucji oraz organizacji zainteresowanych zaprezentowaniem swojej oferty osobom zwiedzających targi, natomiast w części warsztatowej będą przeprowadzane prezentacje, konsultacje i spotkania z zakresu rynku pracy, sposobów poszukiwania zatrudnienia, sporządzania dokumentów aplikacyjnych, itp. Targi będą również doskonałą okazją do zaprezentowania ofert szkoleń dla osób bezrobotnych oraz osób, które chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe. Bogata oferta szkoleń połączona z prezentacją firm na stoiskach, będzie dla zwiedzających niecodzienną okazją do uzyskania kompleksowych informacji dotyczących wyboru odpowiedniego projektu szkoleniowego. Zainteresowani zdobędą również cenne informacje o możliwościach finansowania w ramach funduszy UE.

Równolegle z Targami Pracy odbędzie się VII Podkarpacki Salon Szkół Językowych. Wystawa ta ma na celu promowanie nauki języków obcych, których znajomość w dzisiejszych czasach staje się niezbędna.
 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego