Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Miniatura artykułuWydłużono termin na składanie wniosków o wybór operacji w Konkursie nr 6/2022 do 4 marca 2022 r. w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. 

 

Miniatura artykułuPolityka spójności Unii Europejskiej oraz zaangażowanie „Wspólnoty” w obszarze Arktyki – to główne tematy, jakie zostały podjęte podczas 12. posiedzenia Komisji Polityki Spójności Terytorialnej i Budżetu UE „COTER”. Udział w debacie online wziął marszałek Władysław Ortyl.

Miniatura artykułu

O tym, co wpływa na strategiczną autonomię Europy oraz dlaczego Unia Europejska powinna być silna i samowystarczalna – mówił marszałek Władysław Ortyl podczas 148. sesji plenarnej Komitetu Regionów. Debata odbyła się w trybie online i była poświęcona sprawom ważnym dla władz samorządowych w kontekście perspektyw regionalnych i lokalnych.

Miniatura artykułu

Miniatura artykułuJuż w przyszłym roku mieszkańcy Podkarpacia będą mogli polecieć do Odessy i Olsztyna z podrzeszowskiego lotniska. Wszystko dzięki nowym połączeniom lotniczym, które zostaną uruchomione przez Polskie linie Lotnicze LOT.

Miniatura artykułu

Miniatura artykułu

Miniatura artykułuDwie ostatnie Lokalne Grupy Działania z terenu Podkarpacia podpisały w czwartek (28 października) aneksy do umów, dzięki którym otrzymają większe środki na realizację Lokalnych Strategii Rozwoju. Dokumenty w imieniu zarządu województwa podpisał wicemarszałek Piotr Pilch.

 

Miniaturka artykułuW dniu 26 października 2021 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął Uchwałę Nr 325/6467/21 w sprawie przedłużenia terminu publikacji Raportu z konsultacji społecznych projektu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Podkarpackiego na lata 2021-2030.

Miniatura artykułuWzmacnianie zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych oraz wykorzystanie narzędzi wynikających z ustawy o rewitalizacji było tematem dzisiejszej konferencji z udziałem członka zarządu województwa podkarpackiego Anny Huk.

 

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego