Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

SAM1121W dniach 31.08–01.09.2012r odbył się III Turniej w Piłce Nożnej Służb Mundurowych. Organizatorem imprezy było Porozumienie Związków Zawodowych Służb Mundurowych Województwa Podkarpackiego przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Psychologów Progres w Rzeszowie. Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Mirosław Karapyta.

W zawodach zagrały drużyny piłkarskie: Służby Więziennej, Policji, Wojska, Straży Pożarnej, Samorządowców z Gminy Dębica oraz Straży Granicznej. Gościliśmy również drużyny służb mundurowych  z zagranicy, tj.  słowackiej Straży Pożarnej oraz  Służby Więziennej z Węgier. 

Pierwszy dzień rozgrywek odbywał się na obiektach sportowych MULKS w Pustyni k. Dębicy. Mecz finałowy pomiędzy drużynami: 21 Brygady Strzelców Podchalańskich z Rzeszowa a Samorządowcami Gminy Dębica odbył się na płycie głównej stadionu Iglopolu w Dębicy. W tym roku zwycięzką drużyną okazało się wojsko i powtórzyło sukces z pierwszego Turniej z roku 2009.

Obecnie formuła imprezy została rozszeżona o rodzinny piknik w czasie którego poszczególne formacje pochwaliły się swoimi umiejętnościami wykorzystywanymi w czasie wykonywania obowiązków służbowych podczas przygotowanych scenariuszy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również udostępnione dla przybyłych na Turniej gości, pojazdy poszczególnych formacji, które można było nie tylko obejrzeć ale również wejść, dotknąć a nawet odbyć krótką przejażdżkę.

SAM1121

Marek Grzesik
Departament Edukacji, Nauki i Sportu

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego