Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

Marszałek Województwa Podkarpackiego Mirosław Karapyta wręczył 4 lipca 2011 roku nominacje Członkom Zespołu Wojewódzkiego Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego i Rolniczego. Gratulacje nowemu Zespołowi przekazali: prof. dr hab. Edward Gacek - Dyrektor Centralnego Ośrodka Badania Odmian Roślin Uprawnych oraz Stanisław Bartman - Prezes Podkarpackiej Izby Rolniczej.

Po uroczystym wręczeniu nominacji odbyło się pierwsze posiedzenie Zespołu Wojewódzkiego PDO, poświęcone planowaniu doświadczeń z roślinami jarymi i ozimymi na rok następny oraz organizacji wojewódzkich doświadczeń z roślinami ozimymi w sezonie 2011/2012.
Kadencja poprzedniego Zespołu Wojewódzkiego PDO trwała od 2007 roku i zakończyła się w lutym bieżącego roku. Zespół pełni rolę opiniodawczo – doradczą w realizacji Porejestrowego Doświadczalnictwa Odmianowego w województwie. Współtworzy także listy zalecanych do uprawy odmian w regionie, które ułatwiają producentom żywności wybór właściwej odmiany do uprawy w warunkach glebowo-klimatycznych województwa.
 
Daniel Kozik
Gabinet Marszałka


"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego