Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

Marszałek Mirosław Karapyta wręczył pamiątkowy grawerton prezesowi firmy BEST CONSTRUCTION Jackowi Pięcie za zdobycie I miejsca w IX edycji Konkursu o Brylantowy Klucz w kategorii firma budowlana. Marszałek Mirosław Karapyta pogratulował prezesowi BEST CONSTRUTION zwycięstwa w tym prestiżowym konkursie, życząc kolejnych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

„To już kolejna nagroda dla BEST CONSTRUCTION. Jest ona potwierdzeniem wysokich standardów. Dzięki takim firmom nasz region zyskuje nowe, lepsze oblicze” – mówił marszałek.

Firma BEST CONSTRUCTION istnieje od niedawna na rynku budowlanym, ale już zdążyła wyrobić sobie dobrą markę i zebrać pochlebne opinie. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody. Oprócz Brylantowego Klucza w tym roku spółka zwyciężyła również w konkursie Polish Project Excellence Award 2010.

BEST CONSTRUTION ma także na swoim koncie nagrody i wyróżnienia zdobyte w poprzednich latach. Inwestycje, którymi może się pochwalić firma to między innymi: Rozbudowa Zabytkowego Konwentu OO. Bernardynów Rzeszowie, rozbudowa Galerii Handlowej Plaza, Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej, Budynek dydaktyczny i akademik uczelniany w PWSW w Przemyślu.
 
Monika Konopka
Gabinet Marszałka


"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego