Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Sławomir Miklicz wziął udział 2 sierpnia w uroczystym otwarciu nowego oddziału kardiologicznego w sanockim szpitalu.
 
W nowym oddziale na powierzchni 1000 m kw. może się obecnie pomieścić ponad 40 pacjentów. Klimatyzowane sale z własnymi łazienkami, możliwość monitorowania każdego pacjenta z dyżurki pielęgniarskiej, to tylko nieliczne udogodnienia dla chorych i pracowników szpitala, które stawiają sanocki oddział na równi z najnowocześniejszymi w kraju. Sanocka kardiologia została wyposażona także w specjalistyczny sprzęt medyczny m.in.: aparat do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej, wspomagający pracę mięśnia sercowego, czy dwa echokardiografy.

Nowy oddział kardiologiczny został dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013. Całkowity koszt przeniesienia i wyposażenia oddziału wyniósł ponad 7 mln zł. 
Zdjęcia udostępnione przez www.esanok.pl

Daniel Kozik
Gabinet Marszałka

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego