Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

Rzeszów ma kolejne połączenie lotnicze tym razem z Manchesterem. Na tej trasie dwa razy w tygodniu będzie latał Ryanair. Podróżni, którzy szukają szybkiego połączenia w tym kierunku mogą zarezerwować sobie na lot do Manchesteru poniedziałek albo piątek.
Do tej pory irlandzki przewoźnik oferował połączenia z rzeszowskiego portu do Barcelony, Birmingham, Bristolu, Dublina, East Midlands, Frankfurtu i Londynu. Loty na najnowszej trasie - do Manchesteru będą się odbywać w poniedziałki i piątki o 17:25. Na początek bilety można kupić za jedyne 44 złote, ale ta oferta jest ważna tylko do czwartku. Ryanair to największy tani przewoźnik w Europie. Z rzeszowskim lotniskiem Jasionka zaczął współpracować w 2005 roku. Pierwszym połączeniem jakie stąd uruchomił były loty do Londynu. W sumie z rzeszowskim lotniskiem współpracuje pięciu przewoźników - LOT, Ryanair, Lufthansa, Eurolot, OLT Jetair. Ten ostatni uruchomi 14 listopada loty do na trasach Gdańsk - Rzeszów (przez Katowice) oraz Rzeszów - Warszawa.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego