Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

W czwartek 12 kwietnia 2012r. Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Zygmunt Cholewiński uczestniczył w uroczystym posiedzeniu Senatu Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli w związku z obchodami jubileuszu 15 – lecia działalności uczelni.

Podczas uroczystości wręczono odznaczenia „Zasłużony dla Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Stalowej Woli”. Odznakę Zasłużony dla WSE otrzymał również Wicemarszałek Zygmunt Cholewiński.

Wicemarszałek w swoim wystąpieniu pogratulował obecnemu Rektorowi WSE Januszowi Bekowi jubileuszu oraz życzył wielu sukcesów i rozwoju uczelni, która jest jedną z najstarszych uczelni niepublicznych na Podkarpaciu.

Prezydent Stalowej Woli wraz z Radą Miejską przyznał Rektorowi Januszowi Bekowi odznakę „Zasłużony dla Miasta Stalowa Wola”, na koniec uroczystego posiedzenia Senatu chór z Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli zaśpiewał hymn Gaudeamus Igitur.


Tomasz Burdzy
Gabinet Marszałka

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego