Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Miniatura artykułuCzłonkowie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego spotkali się, aby poznać szczegóły dotyczące projektu nowego programu regionalnego - Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027. To kolejna, ostatnia już prezentacja założeń programu w ramach prowadzonych od 30 grudnia w całym regionie konsultacji społecznych.

 


Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Jana Fiejdsza
wieloletniego członka Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego,
reprezentującego w Radzie stronę pracowników z ramienia Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

Rodzinie oraz najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
w imieniu Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

Artur Rozmus
Przewodniczący WRDS w Rzeszowie

 

Miniatura artykułuJak wyglądała działalność Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w 2021 roku – o tym można było usłyszeć na posiedzeniu plenarnym podsumowującym działalność Rady w bieżącym roku. Kwestie, które wybrzmiewały na posiedzeniach Rady w bieżącym roku, dotyczyły głównie aktualnej sytuacji w województwie podkarpackim w związku z panującą epidemią COVID-19 oraz wynikającymi z niej zagadnieniami dotyczącymi na przykład zasad rozliczania tarcz PFR, a także problemu długich terminów oczekiwania w sądach. Poruszany był także problem przedłużających się rejestracji samochodów leasingowych dla podkarpackich firm w okresie trwającej pandemii. 

Prace Prezydium Rady w minionym miesiącu skupiły się głównie na wypracowaniu wspólnego stanowiska dotyczącego zmian związanych z ustalaniem najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych. Zgodnie z § 7 Regulaminu, w oparciu o który działa Podkarpacka Wojewódzka Rada Dialogu Społecznego, Prezydium korespondencyjnie podjęło uchwały w sprawach:

Szkolenie WRDSTematyka szkolenia, w którym 4 listopada br. wzięli udział członkowie Podkarpackiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, dotyczyła kontaktów z mediami i wystąpień publicznych. Głównym założeniem szkolenia było poznanie zasad funkcjonowania mediów, z którymi współcześnie każdy na co dzień ma kontakt.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego