Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

 

Szanowni Państwo!

 

Zbliża się okres rozliczania podatku. Podobnie jak w ubiegłych latach mamy możliwość przekazania 1% podatku z rozliczenia PIT na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego z naszego województwa.

Samorząd Województwa Podkarpackiego aktywnie włącza się w promocję postaw obywatelskich, dlatego zachęcam mieszkańców województwa do przekazywania 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

To szansa wsparcia organizacji w swoim najbliższym otoczeniu i naszym regionie oraz cennych przedsięwzięć z różnych dziedzin życia. To również forma pomocy dla osób będących w potrzebie. Dzięki temu, że sami możemy zdecydować, której organizacji podarujemy część naszego podatku, mamy wpływ na to jak nasze pieniądze zostaną wykorzystane. 

Masz szansę pomóc, pomóż i daj radość innym.  

Marszałek Województwa Podkarpackiego

milka-ortyl

 

 

 

 

 

 

 

Bliższe informacje dotyczące organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania  1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2019 można znaleźć TUTAJ

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego