Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Komisja EuropejskaKomisja Europejska prowadzi nabory na projekty w ramach programów: Program "Obywatele, Równość, Prawa i Wartości" (CERV) i Program "Sprawiedliwość" między innymi  w następujących obszarach: promowanie budowania zdolności i podnoszenia świadomości na temat Karty praw podstawowych UE, dotacje na działania w celu promowania i ochrony wartości Unii, zaangażowania i uczestnictwa obywateli, pratnerstwa miast i sieci miast, pamięci o przeszłości Europy, dotacje na działania wspierające współpracę sądową w sprawach cywilnych i karnych.

Na podstawie uchwały Nr 354/7091/22 Zarządu Województwa Podkarpackiego z dnia 25 stycznia 2022r. poddaje się konsultacjom społecznym projekt uchwały w sprawie zmiany uchwał w sprawach parków krajobrazowych.

Dwunaste posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie obyło się 28 stycznia 2022 r. w trybie zdalnym. Zostały na nie zaproszone organizacje pozarządowe z województwa podkarpackiego. Podczas spotkania omówiono i skonsultowano założenia nowego programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia.

Zarząd Województwa Podkarpackiego zaprasza organizacje pozarządowe z województwa podkarpackiego do udziału w konsultacjach społecznych projektu programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Spotkanie odbędzie się dnia 28 stycznia 2022 r. o godzinie 15.30 w formie zdalnej w ramach posiedzenia Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego. Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 27 stycznia 2022 r.

Miniatura artykułuZarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie kultury w 2022 roku. Przedmiotem konkursu może być dowolna forma wypowiedzi kulturalnej, np. festiwale, koncerty, przeglądy, wystawy, plenery, programy i warsztaty edukacyjne, konferencje, spektakle.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego