Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Logotyp Interreg Polska-SłowacjaUprzejmie informujemy, że w Serwisie Programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej pod linkiem https://bit.ly/3lGit5k została zamieszczona w polskiej wersji językowej elektroniczna wersja Przewodnika opartego na bazie POI (polskich i słowackich), opracowanego w ramach realizacji projektu „Góry bez granic - integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny”.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z opublikowanym przewodnikiem pod wskazanym powyżej adresem.

Województwo PodkaLogotyp Interreg Polska-Słowacjarpacie, w partnerstwie z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym - Centralnym Ośrodkiem Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie, Klubem Slovenskych Turistov oraz Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną z siedzibą w Rzeszowie, w dniu 31 sierpnia 2021r. zakończyło realizację projektu pn. „Góry bez granic – integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny” w ramach Programu Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020.

Głównym celem projektu było wprowadzenie na rynek nowego produktu transgranicznego - zintegrowanej transgranicznej sieci szlaków pieszych z powiązanymi lokalnymi atrakcjami przyrodniczymi i kulturowymi.

log pl skW dniu 20 sierpnia 2021r. w Grand Hotelu Bellevue w Górnym Smokowcu (Słowacja) odbyła się konferencja zamykająca projekt pn. „Góry bez granic - integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny”, w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

log pl skW dniu 19 sierpnia 2021r. na Słowacji, miało miejsce uroczyste otwarcie pierwszej w Tatrach Wysokich Via Ferraty - wysokogórskiego szlaku z urządzeniami asekuracyjnymi, dla zaawansowanych turystów.

log pl skW dniu 05 września 2020 r. w Majdanie k. Cisnej, na terenie Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej zorganizowany został event plenerowy o charakterze informacyjno – rozrywkowym, którego celem była promocja wśród turystów i mieszkańców z obszarów przygranicznych Polski i Słowacji projektu pn. „Góry bez granic - integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny”, który realizowany jest w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego