Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Miniatura artykułuPodkarpackie Centrum Innowacji ogłosiło wyniki trzeciego naboru do programu grantowego. Najlepsze zespoły naukowe z podkarpackich uczelni otrzymały granty na prace badawczo-rozwojowe.  Podczas uroczystego rozdania czeków Samorząd Województwa reprezentował Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

 

 

Szanowni Państwo,
Stypendyści programu pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego,

Przypominamy o obowiązkach wynikających z Regulaminu programu stypendialnego pn. Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022 (rozdz. 6 § 10 ust. 5 i 6):

220204 nowa sarzyna pracowniaDrukarki 3D, sprzęt do nagłaśniania, studio nagrań, edukacyjne klocki do budowania robotów, mikroporty i procesory – w takie nowości zostały wyposażone dwie pracownie robotyki w Zespole Szkół w Nowej Sarzynie w ramach ministerialnego programu Laboratorium Przyszłości. Udział w otwarciu laboratorium wziął wicemarszałek Piotr Pilch.

 

Konkurs Mistrz Matematyki zorganizowany jest na portalu edukacyjnym Mathematics.live, czyli matematycznej odsłonie Dyktanda.pl

Miniatura artykułuCieszę się widząc jak wiele dobrego dzieje się w Przecławiu – powiedział marszałek Władysław Ortyl, który był gościem uroczystości otwarcia inwestycji zrealizowanych przez samorząd gminy Przecław.  

 

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 7 grudnia 2021 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie podjął Uchwałę Nr 342/6705/21 w sprawie ogłoszenia naboru uzupełniającego wniosków o przyznanie stypendium dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych prowadzących kształcenie ogólne w ramach projektu pn. Wsparcie stypendialne dla uczniów zdolnych – szkolnictwo ogólne – rok szkolny 2021/2022.

Miniatura artykułu

W dniu 23 listopada 2021 r. Zarząd Województwa Podkarpackiego Uchwałą Nr 338/6640/21 zatwierdził listę rankingową wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego w roku akademickim 2021/2022.

Miniatura artykułuVIII Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego we wspinaczce sportowej odbyły się na Politechnice Rzeszowskiej. Impreza została połączona z inauguracją Sportowego Roku Akademickiego 2021/2022.

 

 

Miniatura artykułuWmurowano kamień węgielny pod integracyjne przedszkole i żłobek w technologii pasywnej. W Stalowej Woli powstanie nowoczesny obiekt, w którym swoje miejsce znajdzie prawie 300 dzieci. Inwestycja jest współfinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego