Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

7 lutego marszałek Mirosław Karapyta przebywał z wizytą w Sanoku na zaproszenie miejscowych władz samorządowych. W starostwie powiatowym marszałek spotkał się ze starostą sanockim Sebastianem Niżnikiem, członkami zarządu powiatu, radnymi i pracownikami starostwa. W spotkaniu wziął udział dyrektor PGE Energia Odnawialna Józef Folcik. Podczas spotkania omówiono najważniejsze problemy, jakie stoją przed władzami samorządowymi ziemi sanockiej oraz możliwości współpracy z samorządem województwa w ich rozwiązywaniu.

 

Marszałek zwiedził także Muzeum Historyczne w sanockim zamku. W trakcie rozmów z dyrektorem placówki Wiesławem Banachem poruszono kwestie planów rozwoju muzeum i potrzeb inwestycyjnych.

Marszałek Karapyta odwiedził także w towarzystwie dyrektora Adama Siembaba obiekty powiatowego szpitala w Sanoku interesując się planami modernizacji i restrukturyzacji tej placówki służby zdrowia.

Kolejnym punktem wizyty w Sanoku były odwiedziny w fabryce autobusów Autosan SA i spotkanie z zarządem firmy. Podczas spotkania została zaprezentowano nową linię autobusów dla komunikacji miejskiej produkowanych w sanockim zakładzie.

W godzinach popołudniowych marszałek Karapyta spotkał się z dziennikarzami mediów lokalnych na konferencji prasowej oraz z samorządowcami z gmin Besko, Bukowsko, Zarszyn i Zagórz.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego