Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

gospodarka podkarpackaDziesięć firm ze wschodnich województw wzięło udział w targach Japan Aerospace w Nagoi.

Do Nagoi polecieli przedstawiciele CAV Aerospace Limited, Oddział w Polsce, Rzeszów, FIN, Kolbuszowa, Firma Projektowo-Usługowa „Waldrex", W. Babula, Mielec, Norbert Polska z Rzeszowa, Remog Polska z Mielca, Zelnar Zakład Narzędziowy obecnie z Tajęciny oraz Stowarzyszenia „Dolina Lotnicza". Ponadto były trzy firmy z innych regionów.

Przez siedem dni, od 7 do 13 października 2012 r., przedsiębiorcy brali w targach Japan Aerospace 2012 pod wspólną marką. Na konferencji o sektorze lotniczym zaprezentowała się m. in. Dolina Lotnicza. Firmy spotykały się z przedstawicielami japońskiej Izby Handlowo-Przemysłowej i Lotniczego Centrum Technologicznego Chubu (Chubu Aerospace Technology Center).

Wyjazd był finansowany dzięki Programowi Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej. Organizatorem wyjazdu była Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego