Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

Miniaturka artykułu

Bezpieczeństwo zdrowotne, wysokie standardy leczenia, zapewniane na Podkarpaciu Ukraińcom, którzy z powodu rosyjskiej napaści musieli uciekać z domów, ale także potrzeby, jakie rodzi ta nowa sytuacja. Te kwestie zostały poruszone podczas wizyty na Podkarpaciu Komisarz do spraw zdrowia i bezpieczeństwa żywności StellI Kyriakides.

181114 zespolWe wszystkich szpitalach, których organem tworzącym jest Samorząd Województwa Podkarpackiego, działają już Zespoły ds. Monitorowania. 13 listopada ostatni taki zespół został powołany w Wojewódzkim Szpitalu w Tarnobrzegu.

180914 hepatoTrwają IV Rzeszowskie Dni Hepato-Gastroenterologiczne. Organizatorami wydarzenia, na którym gromadzą się specjaliści z Polski, a w tym roku także z Ukrainy są: Klinika Gastroenterologii i Hepatologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie.

UntitledSytuacja w podkarpackiej służbie zdrowia była tematem rozmowy marszałka Władysława Ortyla w programie „Gość TVP Rzeszów”. Link do rozmowy poniżej. 

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego