Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

120918-mistrzostwa-polskiDrużyna Urzędu Marszałkowskiego zajęła dziewiąte miejsce podczas zakończonych 15 września w Wiśle V Mistrzostw Polski Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej”. Kapitanem naszej drużyny był Członek Zarządu Sławomir Miklicz. Najlepszą okazała się ekipa z Lubelszczyzny. Gospodarzem tegorocznej edycji był Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Do Wisły, gdzie odbyły się tegoroczne V Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich w Piłce Nożnej, przyjechało 14 drużyn, reprezentujących Urzędy Marszałkowskie z następujących województw: Warmińsko-Mazurskie, Lubelskie, Mazowieckie, Pomorskie, Śląskie, Dolnośląskie, Zachodniopomorskie, Opolskie, Łódzkie, Podlaskie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Kujawsko- Pomorskie i również nasza drużyna – czyli Podkarpacie.  

W finale turnieju przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego pokonali zespół z Opola, a w meczu o trzecie miejsce drużyna Dolnego Śląska zwyciężyła piłkarzy ze Śląska.

Na takich turniejach jak ten, wynik jest sprawą drugorzędną, najważniejsze to pogłębiać dobrą współpracę między województwami – i to nam się udaje. Tej wersji będę się trzymał – mówił kapitan drużyny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego Sławomir Miklicz

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Sławomir Miklicz, Paweł Głowacz, Tomasz Burdzy, Paweł Ciejka, Krzysztof Cecuła, Piotr Pasterz, Arkadiusz Czerwonka, Paweł Kopczyński, Marcin Szczepański, Wojciech Szwed i Marek Grzesik. W roku 2013 gospodarzem mistrzostw będzie Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

1. Lubelskie
2. Opolskie
3. Śląskie
4. Dolnośląskie
5. Warmińsko-Mazurskie
6. Lubuskie
7. Mazowieckie
8. Zachodniopomorskie
9. Podkarpackie
10. Pomorskie
11. Łódzkie
12. Kujawsko-Pomorskie
13. Świętokrzyskie
14. Podlaskie

Marek Grzesik
Departament Edukacji, Nauki i Sportu

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego