Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

pomoc ukraina 2

pomoc ukraina 3

 

pseap miniTylko 21 tygodni ma krakowska firma na modernizację infrastruktury sieciowej w podkarpackich urzędach. 3 września Marszałek Województwa Podkarpackiego Mirosław Karapyta oraz Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Sławomir Miklicz podpisali w tej sprawie umowę. Pozwoli ona rozpocząć prace, które przybliżą wdrożenie projektu PSeAP czyli Podkarpackiego Systemu e-Administracji Publicznej.

Umowa dotyczy realizacji zadania pn. „Modernizacja pasywnej infrastruktury sieciowej urzędów jednostek samorządu terytorialnego” w ramach projektu „PSeAP. Jest on realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

W wyniku zakończonego postępowania przetargowego, wykonawcą zostało Biuro Informatyczno – Wdrożeniowe „KONCEPT” Sp. z o.o. z Krakowa.

Zgodnie z zawartą umową, do zadań wykonawcy należeć będzie między innymi:

- modernizacja sieci LAN w JST na terenie województwa podkarpackiego

- wykonanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej dla każdej lokalizacji

- promocja Projektu PSeAP

Wykonawca zobowiązany jest do realizacji tych prac zgodnie z harmonogramem w terminie 21 tygodni od dnia podpisania umowy. To bardzo krótki okres, dlatego wielu wójtów i burmistrzów biorących udział w projekcie zadeklarowało, że prace w budynkach urzędów będą się mogły odbywać także po godzinach pracy i w dni wolne. Do projektu e-Administracji zgłosiło się 160 uczestników – w tym samorząd województwa. A ostatnio dołączyły trzy kolejne gminy.

Konrad Łoboda
Monika Konopka

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego