logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Zapraszamy do składania ofert na zrealizowanie zadania dotyczącego dostawy wody (mineralnej lub stołowej) z etykietą promującą Fundusze Europejskie wraz z tablicą informacyjną na potrzeby przeprowadzenia kampanii pt. „Funduszowa Aqua”.

Oferty należy przesłać do 19 marca 2013 r. do godz. 12.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fakultatywnie:

  • faxem na numer 17 747 64 27
  • drogą pocztową, na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 336,
  • osobiście w siedzibie Zamawiającego: Urząd Marszalkowski Województwa Podkarpackiego, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 336.

 

  1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
  2. Po wyborze Wykonawcy Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji warunków zamówienia.
  3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
  4. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
  5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.
  6. Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.


Dodatkowych informacji udziela:
Paweł Hayn
tel. 14 681 25 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.