Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: Zapewnienie tłumaczenia następczego (konsekutywne) terminie 20-21.12.2018 r. podczas „Szkolenia z zakresu realizacji projektów w ramach PWT PL-BY-UA” dla maksymalnie 20 osób.

 Oferta powinna zostać złożona do dnia: 14.12.2018 r. do godz. 10:00  w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie fakultatywnej drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 226 w zamkniętej opisanej kopercie z opisem na kopercie: Zapewnienie tłumaczenia następczego (konsekutywne) terminie 20-21.12.2018 r. podczas „Szkolenia z zakresu realizacji projektów w ramach PWT PL-BY-UA” dla maksymalnie 20 osób.

  1. 1. W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.
    2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
    3. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
    4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.
    5. Proponowaną kwotę brutto należy podać na załączonym formularzu oferty.

Szczegółowych informacji udzielają: Damian Dydyk/ Dariusz Busz tel. 17 747 64 88/82