Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania „Dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do drukujących urządzeń komputerowych”

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 13.05.2022 r. do godz. 8:00 w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów pok. 349 w zamniętej kopercie z następującującym opisem "Oferta na realizację zadania pn. „Dostawa fabrycznie nowych materiałów eksploatacyjnych do drukujących urządzeń komputerowych”- BI-I.041.10.6.2022.DP”

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania "Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim".

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 10.05.2022 r. do godz. 11:00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie: drogą pocztową, bądź osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej kopercie z opisem: „Dostawa materiałów biurowych na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim"

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania "Organizacja szkolenia wewnętrznego z zakresu komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów w zespole dla konsultantów Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim".

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 09.05.2022 r. do godz. 10:00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie: drogą pocztową, bądź osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej kopercie z opisem: „Organizacja szkolenia wewnętrznego z zakresu komunikacji oraz rozwiązywania konfliktów w zespole dla konsultantów Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim"

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania pn. Usługa mycia i sprzątania samochodu marki Volkswagen Sharan wynajętego na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim”

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 22.03.2022 r. do godz. 8:00 w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów pok. 349  w zamkniętej kopercie z następującym opisem: „Oferta na realizację zadania pn.: „Usługa mycia i sprzątania samochodu marki Volkswagen Sharan - BI-I.041.10.4.2022.DP”.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania pn. Wynajem samochodu osobowego na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie" podkarpackim 

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 17.02.2022 r. do godz. 8:00, drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  drogą pocztową  lub osobiście w siedzibie Zamawiającego Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów,  pok. 349 w zamkniętej opisanej kopercie z dopiskiem „Wynajem samochodu osobowego na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim - BI-I.041.10.3.2022.DP”