Portal Funduszy Europejskich Województwa Podkarpackiego

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania „Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż folii samoprzylepnych w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim”

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 09.11.2022 r. do godz. 10:00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie: drogą pocztową, bądź osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej kopercie z opisem: "Zaprojektowanie, wykonanie, dostawa i montaż folii samoprzylepnych w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim”.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania „Zakup licencji do platformy służącej do prowadzenia webinarów na okres 12 miesięcy”

Oferta powinna zostać złożona do dnia:  7 listopada 2022 r. do godz. 12:00 w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie drogą pocztową, faxem, osobiście w siedzibie Zamawiającego przy Al. Łukasza Cieplińskiego 4 pok. 349 w zamkniętej kopercie z dopiskiemZakup licencji do platformy służącej do prowadzenia webinarów na okres 12 miesięcy”

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania „Dostawa artykułów promocyjnych wraz z umieszczeniem nadruku dla Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w woj. podkarpackim”.

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 19.10.2022 r. 20.10.2022 r. do godz. 10:00 27.10.2022 r. do godz. 8:00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie: drogą pocztową, bądź osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej kopercie z opisem: „Postępowanie na dostawa artykułów promocyjnych wraz z umieszczeniem nadruku dla Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w woj. podkarpackim”.

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 17.10.2022 r. do godz. 10:00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie: drogą pocztową, bądź osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 348 w zamkniętej kopercie z opisem: „Dostawa sześciu zestawów telefonów bezprzewodowych na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim".

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania „Wykonanie projektu graficznego, skład, dostawa i wydrukowanie kalendarzy informacyjno-promocyjnych na 2023 r. dla Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim.”

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 26.08.2022 r. do godz. 08:00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie: drogą pocztową, bądź osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 336 w zamkniętej kopercie z opisem: "Wykonanie projektu graficznego, skład, dostawa i wydrukowanie kalendarzy informacyjno-promocyjnych na 2023 r. dla Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim.”

Znajdź punkt informacyjny
Funduszy Europejskich

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w regionie
Al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
Telefon: +48 17 747 64 15 , +48 17  747 64 82
gpi@podkarpackie.pl
poniedziałek: 7:30 - 18:00, wtorek - piątek: 7:30 - 15:30

Zestawienie znaków UE

Back to top