logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Organizacja dwudniowych szkoleń nt. "Nowej perspektywy finansowej 2021-2027" w dwóch terminach. Szkolenie dla maksymalnie 18 pracowników Sieci PIFE w województwie podkarpackim.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania  organizacja dwóch dwudniowych szkoleń nt. "Nowej perspektywy finansowej 2021-2027" dla maksymalnie 18 konsultantów Sieci PIFE w województwie podkarpackim w dwóch terminach

Oferta powinna zostać złożona za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., osobiście lub drogą pocztową w zamkniętej kopercie z opisem: Organizacja dwóch dwudniowych szkoleń nt. "Nowej perspektywy finansowej 2021-2027" dla maksymalnie 18 konsultantów Sieci PIFE w województwie podkarpackim w dwóch terminach do dnia: 03.09.2021 r. do godz. 10:00, w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 349.1.    W celu zapewnienia porównywalności wszystkich ofert, Zamawiający zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z właściwymi Oferentami w celu uzupełnienia lub doprecyzowania ofert.

1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybraną ofertę.
2. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.
3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia oraz sposób przygotowania oferty został przedstawiony w Zaproszeniu do złożenia oferty.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania „Organizacja Rajdu Rowerowego „Fundusze Europejskie na Roztoczu” połączonego z Mobilnymi Punktami Informacyjnymi oraz stoiskami Informacyjnymi dla potencjalnych i faktycznych beneficjentów”

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 02.08.2021 r. do godz. 11:00, w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie fakultatywnej drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 336 w zamkniętej opisanej kopercie z opisem na kopercie: Postępowanie na organizacja Rajdu Rowerowego „Fundusze Europejskie na Roztoczu”” 

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: Usługa mycia i sprzątania samochodu marki Volkswagen Sharan o numerze rejestracyjnym WI187HP wynajętego na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim.


Oferta powinna zostać złożona do dnia: 14.04.2021 r. do godz. 10:00 w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fakultatywnie drogą pocztową, faxem, osobiście w siedzibie Zamawiającego al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów pok. 336 w zamkniętej opisanej kopercie z opisem na kopercie: Oferta na realizację zadania pn.: „Usługa mycia i sprzątania samochodu o numerze rejestracyjnym WI187HP”.

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania „Wynajem samochodu osobowego na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich   w województwie podkarpackim”

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 18.02.2021 r. do godz. 9:00, drogą pocztową lub osobiście w siedzibie Zamawiającego Al. Łukasza Cieplińskiego 4,  35-010 Rzeszów, pok. 349 w zamkniętej opisanej kopercie z dopiskiem „Wynajem samochodu osobowego na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim - BI-I.041.10.2.2021.DP” 

Zapraszamy do składania ofert na realizację zadania: „Zakup usługi pocztowej na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim”.

Oferta powinna zostać złożona do dnia: 3.12.2020 r. do godz. 10:00 w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub fakultatywnie drogą pocztową, osobiście w siedzibie Zamawiającego, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, pok. 349 w zamkniętej opisanej kopercie z opisem na kopercie: „Zakup usługi pocztowej na potrzeby Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim”.