Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

listopad 2022
N P W Ś C Pt S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

5 listopada br. miało miejsce kolejne już spotkanie w ramach cyklu „Środa z Funduszami”. Tym razem to instytucje naukowe były głównym adresatem spotkania zorganizowanego przez Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim.

Uczestnicy spotkania zapoznali się nie tylko z ogólnymi zasadami programowania Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, ale także z możliwościami dofinansowania na prowadzenie badań i infrastrukturę badawczą, na nawiązywanie współpracy sektora nauki i biznesu, na działalność dydaktyczną jednostek naukowych. Konsultanci Funduszy Europejskich podeszli do tematu bardzo wyczerpująco, przeanalizowali wszelkie aktualnie planowane formy wsparcia instytucji naukowych ze środków Unii Europejskiej, a także możliwości finansowania projektów uczelni w programach krajowych i inicjatywach Komisji Europejskiej.

Uczestnicy spotkania jednogłośnie podkreślali chęć nawiązywania współpracy z przedsiębiorcami, a także potrzebę organizowania spotkań takich jak „Środa z Funduszami”, które są doskonałą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń, a także nawiązania kontaktów biznesowych.

Przypominamy, że w organizowanych przez nas Środach z Funduszami udział mogą wziąć wszystkie zainteresowane osoby.

Poniżej przedstawiamy Państwu krótką fotorelację z tego spotkania.