logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

 W Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego nadal trwa rekrutacja do projektu pt. „Czas na przedsiębiorcze kobiety” realizowanego w ramach działania 7.3 „Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości, Priorytet VII Regionalny rynek pracy, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

 Rekrutacja prowadzona będzie do momentu zrekrutowania zakładanej przez PARR S.A. liczby formularzy rekrutacyjnych. Informacja o zakończeniu rekrutacji zostanie podana na co najmniej dwa dni przed jej zakończeniem.

 Projekt „Czas na przedsiębiorcze kobiety” adresowany jest do kobiet zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności, spełniających łącznie następujące kryteria:

  • bezrobotna lub bierna zawodowo,
  • powyżej 29 roku życia (ukończone 30 lat),
  • zamieszkująca na obszarze województwa podkarpackiego (według Kodeksu Cywilnego).

 Uczestniczki projektu mogą otrzymać dotację inwestycyjną na założenie działalności gospodarczej w wysokości 23 000 zł oraz wsparcie pomostowe wypłacane przez 12 miesięcy w wysokości 1 600 zł/miesiąc.

W ramach projektu planowane jest wyłonienie trzech grup uczestniczek liczących po 14 osób (po jednej grupie w Przemyślu, Rzeszowie i Krośnie). W ww. lokalizacjach będą odbywać się szkolenia oraz organizowane będzie doradztwo dotyczące przygotowania biznes planu. Każda Uczestniczka Projektu będzie miał zapewniony zwrot kosztów dojazdu na szkolenie i doradztwo, a podczas szkolenia posiłek oraz materiały szkoleniowe.

 

Szczegółowe informacje o projekcie

„Czas na przedsiębiorcze kobiety”

można znaleźć na stronie www.parr.pl (Zakładka Projekty)

tel. 16 676 09 85, wew. 3, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.