logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

zajawka nowa pMinisterstwo Rozwoju Regionalnego i Sieć Punktów Informacyjnych zapraszają na spotkania poświęcone dotacjom z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020. Celem spotkań będzie przedstawienie dotychczasowych ustaleń oraz zebranie opinii i uwag na temat planowanych kierunków wsparcia.

Strategia wykorzystania Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 jest oparta na Umowie Partnerstwa, która przedstawia m.in. układ programów operacyjnych, opis stopnia uzupełniania się działań finansowanych z Polityki Spójności, Wspólnej Polityki Rolnej oraz Wspólnej Polityki Rybołówstwa i zarys systemu finansowania oraz wdrażania.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności przedstawicieli samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, administracji rządowej, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i środowisk akademickich.

Spotkania odbędą się w następujących terminach i miejscach:

  • 21 sierpnia br. (środa), Urząd Gminy i Miasta Lesko (ul. Parkowa 1), godz. 11:00,
  • 22 sierpnia br. (czwartek), Urząd Gminy i Miasta Nisko (Plac Wolności 14), godz. 10:00.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w spotkaniu proszone są o dokonanie zgłoszenia do 19 sierpnia br. do godz. 12:00, drogą telefoniczną tel. 17 747 64 82 lub e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkania organizowane są w ramach konsultacji społecznych projektu Umowy Partnerstwa.