Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu  zaprasza na bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie na kursy i szkolenia dla przedsiębiorców i pracowników MŚP”.

Webinarium odbędzie się 17 czerwca 2021 r. od godz. 11:00 do 11.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.


Zgłoszenia przyjmowane są do 16 czerwca 2021 r. do godz. 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (17 czerwca 2021 r.).  


W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw
z subregionu tarnobrzeskiego (powiaty: tarnobrzeski grodzki, tarnobrzeski ziemski, stalowowolski, mielecki, niżański, kolbuszowski), którzy mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników w ramach projektu realizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego MARR S.A. „Twój kierunek rozwoju – Finansowanie usług rozwojowych
w subregionie tarnobrzeskim" współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego z Działania 7.5 Rozwój kompetencji pracowników sektora MŚP.

Program webinarium:

   

  • 1. Powitanie uczestników, przedstawienie tematyki webinarium.
   2.    Kto może uzyskać dofinansowanie?
  • 3.    Wysokość wsparcia.
   4.    Etapy ubiegania się o dofinansowanie.
   5.    Nabór wniosków.


  Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

  Organizator webinarium:
  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu
  ul. Kościuszki 7 , 39-300 Mielec
  tel.: 798 771 414, 798 771 650
  e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Załączniki:
  Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf [ ] 232 kB