logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na popołudniowe webinarium „Fundusze Europejskie po godzinach. Aktywna Mama. Aktualne projekty z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób powyżej 30 roku życia”. 

Spotkanie jest dedykowane mamom, lecz zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane dotacjami na rozpoczęcie działalności w wieku 30+. 


Webinarium odbędzie się 2 marca 2021  w godzinach 18.00 do 19.30 (rekrutacja do 26 lutego.2021 r., do godz. 15.00). Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz data) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.


W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.


Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych zamieszkujących i chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą na terenie województwa podkarpackiego. Głównie do osób pozostających bez pracy, biernych zawodowo, osób zatrudnionych na umowach krótkoterminowych, umowach cywilno-prawnych i tzw. ubogich pracujących oraz rolników i członków ich rodzin chcących odejść z rolnictwa powyżej 30 roku życia.


Program:

1. Powitanie uczestników, przedstawienie programu, prowadzących webinarium oraz Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)
2. Działanie 7.3 Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości RPO WP 2014-2020
- zasady rekrutacji do projektów
    - zabezpieczenie projektów
    - formularz rekrutacyjny – omówienie
    - przegląd aktualnych projektów
3. Sesja pytań i odpowiedzi

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu
ul. Sienkiewicza 86
39-400 Tarnobrzeg 
tel.: 798 771 220, 798 771 194
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.