Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

maju 2022 r. sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim planuje przeprowadzić trzy webinary, w tym dwa szkolenia on-line z cyklu: "Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację z Funduszy Europejskich".

Webinary skierowane są zarówno do osób fizycznych, które chcą otrzymać dotację na założenie firmy, jak również do przedsiębiorców, którzy chcą pozyskać refundację usług rozwojowych z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, w tym zarządzania zasobami ludzkimi dla kadry menadżerskiej w obszarze transformacji cyfrowej.

Poza tym nasi Specjaliści przeprowadzą w maju trzy spotkania zamknięte na uczelni wyższej, w szkole i w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Poniżej znajduje się harmonogram webinarów zaplanowanych na maj 2022 r. wraz z terminami oraz linkiem do formularza rekrutacyjnego. Informacje będę na bieżąco aktualizowane.

1. CYKL SZKOLEŃ: Napisz sam biznesplan. Dowiedz się jak napisać dobry biznesplan i otrzymać dotację z Funduszy Europejskich:

-  szkolenie organizowane przez Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskiech w Rzeszowie - 5 maja 2022 r., godz. 9.00 - 13.00 (https://tiny.pl/98lmf),

- szkolenie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzeg - 19 maja 2022 r., godz. 9.00 - 13.00 (https://tiny.pl/9shzm).

2. Akademia Menadżera MMŚP – kompetencje w zakresie cyfryzacji - 17 maja 2022 r., godz. 10.00 - 10.40 (https://tiny.pl/9sqrv).