logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Od 15 stycznia 2013 r. w Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego można składać wnioski o udzielenie pożyczki. Z oferty Funduszu Pożyczkowego TARR S. A. mogą skorzystać osoby rozpoczynające działalność gospodarczą oraz przedsiębiorcy już prowadzący firmę z terenu województwa podkarpackiego.

Udzielone pożyczki mogą zostać wykorzystane na sfinansowanie wydatków związanych z podejmowaną lub prowadzoną działalność gospodarczą. 

Środki z uzyskanych pożyczek można przeznaczyć m.in. na:

  • zakup, budowę lub modernizację budynków,
  • zakup środków trwałych,
  • zakup maszyn, urządzeń, aparatury,
  • środki transportu bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością.

Będzie również możliwość sfinansowania zakupu materiałów oraz surowców do produkcji i usług, w tym środków obrotowych.

Pożyczki będą udzielane z korzystnym oprocentowaniem na warunkach określonych indywidualnie dla każdego pożyczkobiorcy, do maksymalnej wysokości 100 000 zł, na okres 3 lat z możliwością czasowego odroczenia spłaty.

 

Budżet Funduszu to ponad 5 mln złotych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego oraz Gminy Tarnobrzeg, która przekaże na ten cel blisko 500 000 złotych. To pierwsza taka inicjatywa w powiecie tarnobrzeskim.

Zainteresowanych zapraszamy do TARR S.A.

Siedziba Funduszu Pożyczkowwego mieści się w budynku Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Tarnobrzegu przy ul. M. Dąbrowskiej 15 pok. 103.

Kontakt pod nr tel: 15 822 61 87 lub  533 399 365.

 

Wszystkie informacje znajdują się na stronie www.tarr.pl