Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne webinarium „Konsultacje społeczne nowego programu regionalnego – Jak wziąć udział, krok po kroku”. Webinarium odbędzie się 13 stycznia 2022 roku, w godzinach 10:00 - 11.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.
 
Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Zgłoszenia przyjmowane są do 12 stycznia 2022 roku, do godz. 15.30.  Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (13 stycznia 2022 roku).   
 
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.
 
Webinarium skierowane jest do wszystkich mieszkańców województwa podkarpackiego chętnych do wzięcia udziału w konferencjach konsultacyjnych, związanych z nowym programem regionalnym (FEP 2021-2027). Konsultacje mają na celu uzyskanie jak największej liczby opinii od osób zainteresowanych dalszym rozwojem regionu. Chodzi o głos zarówno indywidualnego mieszkańca, jak również sugestie na temat oczekiwań, widziane z perspektywy właściciela firmy, przedstawiciela instytucji, dyrektora szkoły, szpitala, czy innego podmiotu publicznego lub prywatnego funkcjonującego w regionie.
 
Program webinarium:
 
˗ Informacje na temat prac Zespołu ds. koordynacji opracowania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2021-2027.
˗ Harmonogram konferencji  i formularze rejestracyjne.
˗ Konsultacje społeczne projektu programu.
- Uwagi, opinie, wnioski do projektu FEP - jak składać?
 
Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.
 
Organizator webinarium:
 
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów 
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf [ ] 232 kB