Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

W ramach realizacji Zadania polegającego na wzmacnianiu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacji odbędą się kolejne bezpłatne spotkania edukacyjne w formie stacjonarnej (seminarium / konferencja / warsztaty) z zakresu rewitalizacji 

Spotkania odbędą się w następujących terminach:

- Monitoring i ewaluacja działań rewitalizacyjnych (seminarium) - 14.10.2021 r. w godz. 9:00 – 15:00, przeprowadzi ekspert: Pan Wojciech Kłosowski.

- Wykorzystanie narzędzi wynikających z ustawy o rewitalizacji (konferencja) – 22.10.2021 r. w godz. 9:00 – 15:00, przeprowadzą prelegenci: Pan Andrzej Brzozowy, Pani dr Alina Muzioł - Wecławowicz, Pan Rajmund Ryś,

- Dostępność w rewitalizacji – warsztat w 4 miejscowościach, tj. Rzeszów - 29.10.2021 r., Krosno - 5.11.2021r., Tarnobrzeg - 3.11.2021r., Przemyśl - 4.11.2021 r. w godz. 9:00 – 15:00, przeprowadzi ekspert: Pan Grzegorz Pronobis.

Miejsce realizacji spotkań edukacyjnych w Rzeszowie to: Instytut Teologiczno-Pastoralny ul. Witolda 11a. Informacja w zakresie miejsce realizacji warsztatów w Krośnie, Tarnobrzegu i Przemyślu zostanie przekazana w najbliższym czasie. 

Uprzejmie informujemy, iż w wyniku przeprowadzonej rekrutacji w okresie od 5 sierpnia  do 15 września 2021 r. wszystkie osoby, które dokonały zgłoszenia na formularzu zgłoszeniowym zostały zakwalifikowane do udziału w spotkaniach edukacyjnych z zakresu rewitalizacji (seminarium, konferencji i warsztaty).

W związku z wolnymi miejscami na spotkania edukacyjne informuję o wznowieniu rekrutacji do udziału w seminarium / konferencji / warsztatach. Zgłoszenia można przesyłać na Formularzu zgłoszeniowym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny nr 17 747 68 78.

Załącznik:

  • Formularz zgłoszeniowy
  • Regulamin spotkań edukacyjnych