Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na webinarium – spotkanie informacyjne online „Zdobądź kwalifikacje z branży odzieżowej. Przepis na rozwój - kompetencje szyte na miarę 2. Webinarium informacyjne dla przedsiębiorców z sektora przemysłu mody i innowacyjnych tekstyliów" w ramach Osi priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.21 Poprawa zarządzania, rozwoju kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja na lata 2014-2020”.

Webinarium odbędzie się 27 października 2021 r. (środa) o godz. 11.00 do 12.00 (zgłoszenia przyjmowane będą do 22 października do godz. 14.00).

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Spotkanie skierowane do przedsiębiorców (mikro, małych, średnich i dużych) z sektora przemysłu mody oraz innowacyjnych tekstyliów zainteresowanych wsparciem poprzez refundację usług szkoleniowych, doradczych lub innych usług o charakterze doradczym lub szkoleniowym wspierających rozwój, w zakresie wynikającym z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji dotyczących zapotrzebowania na kwalifikacje rynkowe w sektorze mody i innowacyjnych tekstyliów.

Wsparcie oferowane w ramach projektu stanowi pomoc de minimis/pomoc publiczną.

Najważniejsze kwestie przedstawią Pani Magdalena Warczyńska oraz Pani Katarzyna Kaczmarek.– przedstawicielki Operatora Projektu HRP Group” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi.

Harmonogram spotkania:

  • 11.00 – 11.05 - Wprowadzenie do spotkania. Rejestracja uczestników.
  • 11.05 – 11.20 - Omówienie Działania 2.21 Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach - PO Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Przedstawienie celu projektu, omówienie grupy docelowej oraz przeznaczenia wsparcia.
  • 11.20 – 11.50 – Omówienie zakresu i kwot wsparcia, procedury rekrutacyjnej, procedury udzielania wsparcia oraz refundacji kosztów usług rozwojowych.
  • 11.50 – 12.00 – Sesja pytań i odpowiedzi.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu
ul. Sienkiewicza 8639-400 Tarnobrzeg 
tel.: 798 771 220, 798 771 194
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf[ ]232 kB