Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne webinarium „Wsparcie eksportu – fundusze europejskie dla firm z sektora MŚP”. Webinarium odbędzie się 14 października 2021 roku, w godzinach 10:00 - 11.00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 października 2021 roku, do godz. 15.30.  Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (14 października 2021 roku).   

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do firm z sektora MŚP, które zamierzają pozyskać dofinansowanie do projektów związanych z wprowadzeniem na nowe rynki zagraniczne swoich produktów lub usług.

Program webinarium

Internacjonalizacja MŚP Programu Operacyjnego Polska Wschodnia:
- Kto może uzyskać dofinansowanie
- Zasady finansowania projektów
- Przeznaczenie wsparcia
- Model Biznesowy Internacjonalizacji
- Kryteria wyboru projektów

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
al. Ł. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów 
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf[ ]232 kB