Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu zaprasza na bezpłatne webinarium „Wsparcie z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorstw (MŚP)”.


Webinarium odbędzie się 9 czerwca 2021 r. od 11:00 do 12:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na  adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.


Zgłoszenia przyjmowane są do 9 czerwca 2021 r. do 7:30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (tj. 9 czerwca 2021 r.).  


W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.


Webinarium skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które planują pozyskać wsparcie z funduszy europejskich na rozwój działalności gospodarczej. Zapraszamy również przedsiębiorców działających w branży turystycznej i okołoturystycznej zainteresowanych skorzystaniem z preferencyjnej pożyczki.


Program webinarium:

1. Powitanie uczestników, informacje organizacyjne. Wprowadzenie w tematykę spotkania.
2. Pożyczka Standardowa – Innowacyjna (Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020) – Dyrektor Regionalnej Izby Gospodarczej w Stalowej Woli – Pani Jolanta Płachcińska.
3. Pożyczka na rozwój turystyki w ramach projektu "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka” - specjalista z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – Pan Dariusz Blicharz.
4. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu  
ul. Kościuszki 2, 37-700 Przemyśl 
tel.: 798 771 080, 798 771 524
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf[ ]232 kB