Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne webinarium "Wsparcie na rozwój firmy”.

Webinarium odbędzie się 27 maja 2021 r. od 10:00 do 11:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 maja 2021 r. do 13:00. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego. Na spotkanie w szczególności zapraszamy przedsiębiorców działających w branży turystycznej i okołoturystycznej zainteresowanych skorzystaniem z preferencyjnej pożyczki oraz  właścicieli i pracowników firm mających potencjał badawczo-rozwojowy.

Program webinarium:

10.00 - 10.05 - Powitanie uczestników i wprowadzenie w tematykę spotkania,
10.05 - 10.30 - Pożyczka na rozwój turystyki w ramach projektu "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka",
10.30 - 10.45 - Instrument STEP - wstępna weryfikacja pomysłu na projekt,
10.45 - 11.00 - Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I.

W trakcie webinarium będzie możliwośc zadawania pytań.


Projekt Innovation Coach przedstawi ekspert z Centrum Projektów Badawczych UE – Pani Anna SękNatomiast o Pożyczce na rozwój turystyki opowie specjalista z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości – Pan Dariusz Blicharz.

Organizator webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie
ul. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf[ ]232 kB