Fundusze Europejskie Województwa Podkarpackiego

Logo Funduszy Europejskich

Logo Podkarpackiego. Symbol abstrakcyjny, nawiązuje do lotnictwa, nowoczesnej technologii i przyrody

 Flaga Unii Europejskiej. Niebieskie tło z dwunastoma gwiazdkami w kolorze złotym

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

""  ""  ""  ""  ""  ""  ""

 

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne webinarium "Usługi rozwojowe dla sektora MŚP”.

Webinarium odbędzie się 8 kwietnia 2021 r. od 10:00 do 11:15 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia 2021 r. do 13:00. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.  

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego. Na spotkanie w szczególności zapraszamy przedsiębiorców z subregionu rzeszowskiego (powiaty: rzeszowski grodzki, rzeszowski ziemski, dębicki, leżajski, łańcucki, ropczycko-sędziszowski), którzy mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników w ramach projektu „Generator Kompetencji 2.0" realizowanego przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.

Program webinarium:

10.05 – 10.40

  • Usługi okołobiznesowe i doradcze w ramach projektu: Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu
  • Pytania i odpowiedzi

10.40 – 11.15

  • Dofinansowanie do kursów, szkoleń i studiów podyplomowych w ramach projektu: Generator Kompetencji 2.0
  • Pytania i odpowiedzi

W webinarium weźmie udział Pan Grzegorz Karpiuk - kierownik Biura Projektów WSIiZ i koordynator „Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu” z ramienia Uczelni.

Organizator webinarium:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie
ul. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel.: 17 747 64 15, 17 747 64 82, 17 747 64 88
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf[ ]232 kB