logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na webinarium – spotkanie informacyjne online „100% NA DOSTĘPNOŚĆ. Fundusze Europejskie na aktywizację przedsiębiorców w obszarze technologii asystujących i kompensacyjnych oraz uniwersalnego projektowania. Działanie 2.21 Poprawa zarządzania, rozwoju kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja na lata 2014-2020”. 

Spotkanie/webinarium odbędzie się 28 stycznia 2021 r. o godz. 10.00 –11.00 (zgłoszenia przyjmowane będą do 27 stycznia do godz. 14.00). Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Spotkanie skierowane do przedsiębiorców zainteresowanych wsparciem w postaci szkoleń i indywidualnego doradztwa dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) i ich pracowników w zakresie planowania strategii rozwoju, wdrażania i komercjalizacji produktów i usług z uwzględnieniem rozwiązań wykorzystujących projektowanie uniwersalne oraz technologie kompensacyjne i asystujące. 

Wsparcie oferowane w ramach projektu stanowi pomoc de minimis dla uczestniczących przedsiębiorstw. Program jest w 100% dofinansowany ze środków funduszy unijnych. W szczególności na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców z województwa podkarpackiego.

Program webinarium

  • - Działanie 2.21 Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych w przedsiębiorstwach - - PO Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
  • - Kto może uzyskać dofinansowanie? - kryteria wyboru
  • - Przeznaczenie wsparcia
  • - Wysokość wsparcia
  • - Terminy rekrutacji
  • - Proces aplikowania o dofinansowanie

Najważniejsze kwestie przedstawi dla Państwa ekspert – Pani Anna Rozborska – przedstawiciel Operatora Działania 2.21 PO WER dla województwa podkarpackiego firmy Utilitia Sp. z o.o.

Organizator webinarów:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu
ul. Sienkiewicza 86
39-400 Tarnobrzeg 
tel.: 798 771 220, 798 771 194
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Klauzula RODO.pdf)Klauzula RODO.pdf[ ]230 kB