logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

O tym kto może być kierownikiem projektu, jak się buduje „project team”, co to jest właściwie projekt oraz jak przebiegają fazy projektu rozmawiali studenci z Koła Sympatyków Funduszy Europejskich.

Kolejne spotkanie Sympatyków FE, tym razem poświęcone zarządzaniu projektami, odbyło się 10 stycznia br. w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie. W szkoleniu wzięli udział studenci różnych kierunków m.in. prawa, europeistyki i ekonomii rzeszowskich uczelni wyższych.

k08

Szkolenie, które poprowadził Paweł Hayn, dotyczyło również określenia predyspozycji i zdolności do kierowania członkami zespołu projektowego, które powinien posiadać project manager. Project management to dziedzina zupełnie nowa w naszym kraju. Właściwie nie ma uczelni, która kształciłaby w tym zakresie, a dyplom project managera uzyskuje się poprzez specjalistyczne szkolenia.

k05

Drugą część spotkania zaplanowano na 12 lutego (wtorek).

k03

Wszystkie osoby zainteresowane włączeniem się do Koła Sympatyków FE prosimy o kontakt z  koordynatorem Pawłem Rakiem tel. 17 747 64 82 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.