logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Jeśli jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą i chciałbyś otrzymać dotację na wprowadzenie na rynek innowacyjnych produktów lub wdrożenie w Twojej firmie innowacyjnych procesów technologicznych, to spotkanie jest skierowane do Ciebie – przyjdź i dowiedz się, jakie wsparcie możesz uzyskać 8 maja 2019 r.


Pula środków w ramach konkursu to aż 170  mln zł, w tym 100  mln zł jest przeznaczone na projekty realizowane w średnich miastach Polski Wschodniej.

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?

    Nabycie albo wytworzenie środków trwałych - maszyn i urządzeń, linii produkcyjnej lub technologicznej
    Zakup nieruchomości
    Zakup robót i materiałów budowlanych
    Zakup wartości niematerialnych i prawnych w formie patentów, licencji, know-how oraz innych praw własności intelektualnej
    Zakup usług doradczych na rzecz przygotowania do wdrożenia
    Sfinansowanie ustanowienia i utrzymania zabezpieczenia dla zaliczki

Postaw na nowoczesne wzornictwo

Jeśli jesteś właścicielem mikro-, małej lub średniej firmy i chciałbyś stać się bardziej konkurencyjny dzięki wykorzystaniu wzornictwa w twoim przedsiębiorstwie, koniecznie zostań na drugiej części spotkania. Eksperci PARP wyjaśnią na czym polega audyt wzorniczy i do czego może przydać się strategia wzornicza. Na te działania można otrzymać do 100 tys. zł dofinansowania a w kolejnym etapie nawet do 3 mln zł na zakup maszyn, urządzeń i usług profesjonalnych projektantów.

W trakcie spotkania przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości omówią zasady ubiegania się o dotacje w ramach trwającego obecnie konkursu. Eksperci omówią kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie dotyczy warunków udziału i składania wniosków do poddziałania 1.3.1 Wdrażanie Innowacji przez MSP oraz działania 1.4 Wzór na konkurencję w ramach Programu Polska Wschodnia.

Spotkanie jest bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie internetowej https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=93