logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz inne formy wsparcia dla osób młodych”, które odbędzie się 4 grudnia (wtorek) o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta Jarosławia, Rynek 1.


Podczas spotkania prezentowane będą informacje na temat m.in. wsparcia w formie bezzwrotnych dotacji na rozpoczęcie działalności, wsparcia pomostowego, preferencyjnych pożyczek, bezpłatnych szkoleń i staży, a także warsztaty z praktycznego wypełniania formularza rekrutacyjnego.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie emaila zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem 798 771 080.
Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia 2018 r. do godz. 15:30.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Miejsce spotkania:
Urząd Miasta Jarosławia
Rynek 1 (II piętro, sala narad)

Organizator spotkania:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Przemyślu
ul. Kościuszki 2, Przemyśl
Telefon: 798 771 080, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączniku program szkolenia:
Załączniki:

Program szkolenia