logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Centrum Unijnych Projektów Transportowych, jako instytucja wdrażająca programy z obszaru infrastruktury transportowej współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, stara się również m.in. podejmować działania na rzecz systematycznej poprawy życia osób z niepełnosprawnościami i osób z ograniczonymi możliwościami poruszania się. Głonwym zadaniem CUPT jest prowadzenie projektów PO IiŚ i PO PW oraz CEF tak, żeby były w maksymalnym stopniu użyteczne i funkcjonalne dla wszystkich grup społecznych.

Oprócz działań statutowych związanych z wdrażaniem programów UE, CUPT prowadzi działania mające na celu zwiększenie społecznej świadomości dotyczącej dostępności zarówno wśród
beneficjentów, jak i samych pracowników instytucji. CUPT we współpracy z ekspertami zewnętrznymi podejmuje również działania mające na celu ocenę i poprawę dotychczasowych działań w tym zakresie.

W związku z powyższym zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym w dniu 29 lub 30 listopada 2018 r. pn. Jak zapewnić dostępność dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się w projektach transportowych POIiŚ? Szkolenie ma wskazać Beneficjentom działania na rzecz poprawności zapewnienia dostępności dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się oraz pokazać w praktyce stosowanie standardów dostępności w inwestycjach transportowych. W załączeniu znajdują się szczegóły dotyczące szkolenia.

Prosimy  o przekazanie deklaracji udziału w spotkaniu do 9 listopada br. drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Potwierdzenie udziału wszkoleniu wraz z datą zostanie przesłane w emailu potwierdzającym.

W załaczniku agenda spotkania

Załączniki:
Pobierz plik (Agenda.pdf)Agenda.pdf[ ]327 kB