logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy?

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Szanowni Państwo

serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Panelu Inteligentnej Specjalizacji „Motoryzacja", które rozpocznie się w dniu 20 kwietnia br. o godz. 10:00 w hotelu PAŁAC (Jasionka 1A, 36-002 Rzeszów, http://www.palac.rzeszow.pl/)

Jest ono organizowane w ramach projektu „Inteligentne Specjalizacje – narzędzie wzrostu innowacyjności i konkurencyjności województwa podkarpackiego” wspólnie z klastrem Wschodni Sojusz Motoryzacyjny (www.eaa-wsm.pl), czyli instytucją najlepiej znającą specyfikę branży w regionie i jej aktualne problemy i wyzwania, co daje rękojmię  wartości merytorycznego wkładu w organizację i przebieg naszego spotkania.

To kolejne spotkanie interesariuszy skupionych wokół inteligentnej specjalizacji województwa podkarpackiego „Motoryzacja”, które łączyć będzie w szczególności przedstawicieli branż związanych z produkcją pojazdów samochodowych oraz wytwarzania elementów wykorzystywanych w produkcji tych wyrobów finalnych.
Podczas spotkania przedstawimy także informację o możliwości otrzymania dofinansowania dla wypracowanych przez uczestników Panelu projektów w ramach nowego działania pn. „Sieciowanie przedsiębiorstw" finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Liczymy na Państwa obecność i aktywność. To Państwo w decydującym zakresie kształtować będą ramy i obszary tematyczne naszych spotkań. Dlatego też będziemy wdzięczni za wszelkie opinie, sugestie, czy rekomendacje. Postaramy się je uwzględnić podczas organizacji kolejnych wydarzeń.
Zależy nam na włączeniu w działanie naszej grupy kolejnych aktywnych interesariuszy, w związku z czym jeżeli współpracują Państwo z przedstawicielami branży motoryzacyjnej, którzy są otwarci na współpracę proszę o przekazanie im informacji o przedmiotowym spotkaniu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z niepełnosprawnościami, proszę o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które zostaną zapewnione. Pod uwagę brane będą również indywidualne potrzeby i preferencje żywieniowe uczestników.

Prosimy o potwierdzenie udziału do wtorku (17.04.2018 r.) na adres
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 17 747 68  49).
 

W załączniku Agenda spotkania

Załączniki:
Pobierz plik (Agenda spotkania.pdf)Agenda spotkania.pdf[ ]416 kB