logo fe

head 01

 head 03

 

Jak skorzystać z Funduszy? (linki zewnętrzne)

01 Icony  01 dalej  02 Icony  01 dalej  03 Icony  01 dalej  04 Icony

 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne "Fundusze europejskie dla przedsiębiorców" organizowane przez Sieć Punktów Informacyjnych Województwa Podkarpackiego. Spotkanie jest adresowane do wszystkich przedsiębiorców planujących pozyskać dotację z Funduszy Europejskich.

Uczestnikom zostaną zaprezentowane ogólne zasady dotyczące wdrażania Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 oraz programy z których, wskazani beneficjenci będą mogli otrzymać pomoc finansową na realizację swoich projektów. 

Termin spotkania:

Ulanów - 26 października 2015 r. (poniedziałek), godz. 10:00, sala narad Urzędu Gminy i Miasta w Ulanowie.

Zgłoszeń można dokonywać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w mailu imię i nazwisko oraz miejsce spotkania lub telefonicznie na tel. 798 771 220.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.

Spotkanie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.